سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٣ |

 
 
 
  موقعیت فعلی شما در پرتال
صفحه اصلي > اخبار 
 
 
 
 
قیمت پایانی سهام: 2,526
قیمت روز قبل: 2,535
درصد تغییر: -0.36
حجم معامله: 1,100,530
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  چاپ        ارسال به دوست

در نشست سراسري روابط عمومي‌هاي مخابرات ايران عنوان شد

روابط عمومي‌ها سفيران تغيير و تحول

در نشست سراسري روابط عمومي‌هاي شركت مخابرات ايران كه با موضوع تبيين و تشريح پروژه تغيير و تحول شركت مخابرات ايران برگزار شد،‌ روابط عمومي‌ها بعنوان سفيران تغيير و تحول نام گرفتند.

به گزارش پيام تهران آنلاين در اين نشست يك روزه كه در مرکز مطالعات بهره وری و منابع انساني سازمان مدیریت صنعتی ايران با حضور مديران و رؤساي ادارات روابط عمومي‌هاي شركت‌هاي مخابرات استان ها و شركت ارتباطات سيار ، يك‌شنبه 30 مهرماه به انجام رسيد،‌ دكتر زارعيان مديركل روابط عمومي و امور بين‌الملل شركت مخابرات ايران ضمن تشريح ويژگي‌ها و شيوه‌هاي اطلاع‌رساني درمورد پروژه تغيير و تحول ، از تشكيل كميته‌هاي ارتباطات داخلي، نظرسنجي، انتشارات، وب‌سايت و سفيران تغيير و تحول خبر داد.

وي گسترش و تنوع بخشيدن به تكنيك‌هاي اطلاع‌رساني‌ و توليد پيام‌هاي مناسب را مورد تأكيد قرار داد و از روابط عمومي‌ها خواست تا با شناخت و كسب آگاهي از مسير برنامه‌ها و پروژه تغيير و تحول ساير همكاران را از روند اجراي برنامه‌ها مطلع ساخته و زمینه مشاركت‌ فعالانه همکاران رابراي انعكاس نظرات و ديدگاه‌هاي انها به مديران ارشد شركت در دستور كار قرار دهند.

گفتني است در اين نشست كه مديركل،‌ معاون و رؤساي ادارات دفتر روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران نیز حضور داشتند ،مهندس سپهري‌راد،‌ معاون تنظيم مقررات و حقوقي مديرعامل شركت مخابرات ايران به همراه مشاوران خارجي پروژه برنامه تغيير و تحول شركت مخابرات ايران به تشريح آخرين وضعيت پروژه،‌ اهداف و ضرورت‌های اجراي آن پرداختند.

مهندس سپهري‌راد با تبيين چشم‌انداز،‌ استراتژي، مأموريت،‌ ارزش‌هاي سازماني، ساختار سازماني، شرح شغلي، فرآيندها،‌ برقراري ارتباط ميان شبكه ثابت و همراه را از مهم‌ترين عوامل مؤثر بر رشد درآمدهاي شركت برشمرد و با بيان اين كه در ساختار جديد ما شاهد وجود مديرعامل، مديران عمليات،‌ مدير ارشد، مدير اجرايي، مدير هماهنگي، مسئول گروه،‌ كارشناس ارشد و كارشناس خواهيم بود افزود:‌ از مديران مياني كاسته مي‌شود اما در رده كارشناس ارشد و كارشناس شاهد تغييري به لحاظ چارت سازماني نخواهيم بود.

معاون تنظيم مقررات و حقوقي مديرعامل شركت مخابرات ايران در جمع مديران و رؤساي ادارات روابط عمومي‌هاي شركت مخابرات ايران با اشاره به ایجاد معاونت ارتباطات شركتی مديرعامل گفت:‌ در اين معاونت،‌ ارتباطات بيروني و مديريت برند،‌ ارتباطات داخلي و روابط سرمايه‌گذاران در كنار فعاليت‌هاي روابط عمومي‌ها قرار مي‌گيرد.

شايان ذكر است در دومين بخش از نشست سراسري روابط عمومي‌هاي شركت مخابرات ايران، مشاوران خارجي برنامه پروژه تغيير و تحول پس از ارايه توضيحات و تشريح اقدامات انجام گرفته شده درمورد شيوه‌هاي اطلاع‌رساني، تبيين ضرورت‌هاي تغيير و تحول و بهره‌گيري از ابزارهاي فناوري‌هاي جديد ارتباطي و اطلاعاتي سخنراني كردند.

برگزاري نشست پرسش و پاسخ آخرين بخش از نشست يك‌ روزه روابط عمومي‌هاي شركت‌هاي مخابرات استاني و ارتباطات سيار بود كه به ميزباني اداره كل روابط عمومي و امور بين‌الملل شركت مخابرات ايران به انجام رسيد.

عکس : مرتضی افتخاری

18١٣:٣٨ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩١    /    عدد : ٣٦٨٦٨    /    تعداد نمایش : ١١١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان تهران می باشد... Copyright © 2012 tct.ir. All Rights Reserved